De 4 teams van onze kerkelijke gemeente hebben zich niet alleen bijzonder ingezet voor NL doet 2014, ze hebben zich ook buitengewoon vermaakt.
Lekker knus binnen met thee en lekkernijen, stoer buiten in de tuin of grondig schrobben voor brandschone stallen; alles kwam in het NL doet weekend aan de orde en nog veel meer. De foto’s van 3 van de 4 teams spreken wat dat betreft voor zich…..

Voor ons als diaconie was het een mooie ervaring te zien hoe leden van ‘onze’ PGM zich willen inzetten voor anderen en daar plezier aan beleven. In maart volgend jaar is er weer een NL doet weekend. Reken er maar vast op dat wij ook dan weer een beroep op u zullen doen om de handen uit de mouwen te steken.

Login

Welkom

PG Meppel is de Protestantse gemeente in Meppel. Een open en actieve geloofsgemeenschap.

Onze gemeente kent twee wijkgemeenten. Te weten Stad en Landen en Het Erfdeel

 

Wilt u iets met ons delen? Dat kan via 'Contact' of een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Stadenlanden

heterfdeel